Brak wydarzeń

Podziękowania Dyrektora Szkoły

DSC09268sW niedzielę 23 października poświęciliśmy nasz nowy sztandar. Dziękuję tym z  Państwa ktόrzy byli obecni zarόwno w kościele, jak i w szkoły na spotkaniu. Proszę przekazać podziękowania dzieciom, ktόre uświetniły celebrowanie mszy- duża ilość ministrantόw, Poczet Sztandarowy, ktόry miał ważne zadanie: Ernest Klibisz, Christiana Santoro i Stephanie Bak , eskorta nowego sztandaru: Monika Grygoruk, Amelia Popek, Isabella Zaleski, Mateusz Cwalina, Patryk Głowa, Daniel Suchto, nasi absolwenci – Louisa Olesiejuk i Jakub Włodek( czytania).

Ci z Państwa, ktόrzy w tym nie uczestniczyli, niech żałują, bo ominęło ich  bardzo miłe i ważne dla naszej szkoły wydarzenie.  W tym miejscu chciałabym imiennie podziękować grupie osόb, ktόre poświęciły czas i energię na przygotowania, zarόwno w kościele, jak i w szkole,łącznie z wystawą zdjęć:

RENATA KLIBISZ ,EWA SUCHTO, ANNA CWALINA ,DOROTA GȽOWA, FILIP GȽOWA, ILONA KRAWCZYK ,MARTA SARGALSKI, KATARZYNA FABISZEWSKA, MARTA POPEK.

Dziękuję p. Emilii Pucilowski za dostarczenie dużej ilości ciasta i jeszcze raz p. Annie Zaleskiej za zaprojektowanie naszego sztandaru.

Dyrektor Szkoły - Bożena Mahmoud

Poświęcenie nowego sztandaru

Oglądane
Tagi:

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież