Maj
20

05.20.2018 12:00 pm - 1:30 pm

      Rejestracja na rok szkolny 2017/18

 

 Polska Szkoła Dokształcająca im.  św. Maksymilian Marii Kolbego prowadzi rejestrację uczniów na rok szkolny  2018/9 do klas 0-11.

Dzieci rozpoczynające kl.O muszą ukończyć 5 lat do 31 października 2018roku.

Więcej informacji :

 

    dyr.szkoły Ewa Załusińska- 631-988-5967

                   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   przewodnicząca KR Renata Klibisz-631-494-8195

                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

OGŁOSZENIA DYREKTOR SZKOŁY

Szanowni Państwo

 Kilka dni przed zakończeniem roku mam dla Państwa parę ogłoszeń.

Po pierwsze, w sobotę są normalne zajęcia, z kilkoma niespodziankami dla uczniów , zapewne.

 Po drugie, jesteśmy w trakcie porządkowania naszego”dobytku” w szkole, który musimy spakować na czas wakacji z powodu zapowiadanych remontów.

Podobnie jak w ubiegym tygodniu, będę wyłożone książki  z biblioteki, które można sobie zabrać do domu( w ostatnią sobotę zrobiliśmy to spontanicznie,  bez zapowiedzi)- zapraszam wszystkich, poza tym chętne ręce do pomocy w pakowaniu są również mile widziane.

Po trzecie, dobrze nam znany zespół “Windstar” bierze udział w charytatywnym koncercie pomocy dla Miśka z zespołu “Domino”-szczegóły w załączniku. Przemek zwrócił się do nas o sponsorowanie loterii, w związku z czym w sobotę wystawimy puszkę na donacje na ten cel- liczymy na Państwa szczodrość I wielkie serce.

Przypominam o rejestrowaniu dzieci do naszej szkoły, która rozpocznie się w drugą sobotę września , jak co roku- proszę przekazać informacje wszystkim znajomym, ktòrzy mają dzieci w wieku szkolnym( 5 lat I w zwyż)

  Na zakończenie pragnę poinformować Państwa o zbliżających się Jubileuszach kapłaństwa księdza Roberta-20 lat  I księdza Piotra -10 lat. O akcji z tym związanej informuje ogłoszenie  w załączniku, z którym proszęsię zapoznać.

W poprzednim tygodniu wysłałam także Państwu zaproszenie na Jubileusz 100-lecia parafii w Southampton- zapraszam serdecznie do udziału.

Do zobaczenia w niedzielę o 10:30 w kościele św.Izydora na Mszy św., a następnie na uroczystym zakończeniu roku szkolnego o 12:00 w szkole.

Wiem, że dużo informacji, ale z mojej strony to już zapewne ostatnie.

Z poważaniem

Bożena Mahmoud

Dyrektor szkoły

Szanowni Państwo

Jak Państwu wiadomo, 21 kwietnia, odbyły się w naszej szkole wybory dyrektora. Kandydatka-p.Ewa Załusińska , została jednogłośnie zatwierdzona na to stanowisko-GRATULUJEMY!

“Przekazanie władzy” nastąpiło bardzo pokojowo I w przyjaznej atmosferzeJ)

Moja kadencja kończy się 20 maja 2018 roku i wtedy pożegnam się z Państwem, a w między czasie pracuję z p.Ewą, Radą Pedagogiczną, Komitetem Rodzicielskim I Komisją Rewizyjną nad wszystkimi formalnościami związanymi z moim odejściem, jednocześnie przygotowując się do zakończenia naszego roku szkolnego.

Życzę Państwu miłej niedzieli I do zobaczenia w następną sobotę.

Bożena Mahmoud

Dyrektor szkoły

OGŁOSZENIA PRZEWODNICZĄCEJ KOMITETU RODZICIELSKIEGO

Szanowni Państwo

 
Dziękujemy osobom, które znalazły czas i pomagały przy wydawaniu pizzy w miesiącu kwietniu, a były to:
Ilona Krawczyk,Ewa Suchto,Katarzyna Fabiszewska,Anna Cwalina,Agnieszka Malczewski,Elżbieta Misiukiewicz, Renata Klibisz.
 
Do końca maja trwa rejestracja dzieci na rok szkolny 2018/19. Formy do rejestracj i opłat  będą  do nabycia  w sobotę u P.woznej. W związku z nieobecną P. skarbnik w sobotę 12 maja, powyzsze wypełnione formy proszę przekazać P.dyrektor Ewie Załusińskiej lub wysłać pocztą.Adres znajdą Państwo na formach.
Z poważaniem, Przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego
Renata Klibisz
(631)494-8195

FaLang translation system by Faboba